Карчеви


 • Адреса: с.Сушево
 • Место: Струмица


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1683036181_84.png?t=true&w=300&h=300


  Во нашата компанија разбираме дека секој проект е единствен и посветени сме на обезбедување персонализирана услуга за да ги задоволиме вашите индивидуални потреби. Нашиот тим од експерти ќе работи тесно со вас за да ги изберете совршените плочки или мермер, осигурувајќи дека вашиот проект е успешен од почеток до крај.

  Услуги:
  • Лепење плочки
  • Лепење мермер
  • Редење бекатон плочки
  • Поставување на порамнителен
  • Монтажа на санитарии и туш кабини

  Откријте ја убавината и издржливоста на нашите решенија за плочки и мермер. Нашиот квалификуван тим за инсталација ќе испорача квалитетна изработка и ќе ги надмине вашите очекувања. Контактирајте не за повеќе инфорации и понуда на телефомнот 077 638115
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи