Карате клуб-Пелистер


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 66/21
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 3 минути Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да ...
сите 48 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи