Капри


  • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 28 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Спроти Државна болница

  • Телефон 2: 075 823472
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 22:00
    Саб од 06:30 до 21:00
    Нед од 06:30 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Повеќе електрични возила ќе се појавуваат во филмови и ТВ емисии на Нетфликс, бидејќи стриминг гигантот објави партнерство со Џенерал ...
| | веќе видена

На светските берзи вредноста на доларот во однос на кошничката валути порасна минатата недела, по три недели пад, а курсевите на најважните валути значително ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи