Капитол Мебел


 • Адреса: Туристичка 1-а
 • Место: Струга


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696852269_21.jpg?t=true&w=300&h=300


  Капитол мебел е посветена на креирање на уникатни и квалитетни решенија на мебел, прилагодени специфично на вашите потреби и стилови. Со години на искуство, ние гордо стоиме зад нашата определба за висок стандард на изработка и избор на материјали.

  Во нашиот асортиман ќе пронајдете спални соби, трпезариски маси и столици, комоди и клуб маси, секој елемент внимателно дизајниран да внесе удобност и стил во вашиот дом. Откријте го светот на елеганција и функционалност со Капитол мебел.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи