Канита Ком


  • Адреса: Никола Мартиновски 37
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Бит Пазар

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи