Радиус (100км)

Ками Флоринг - Квик степ


  • Адреса: Аминта III 1 (Ленинова)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Градски стадион

  • Телефон 2: 02 2784130
  • Факс: 02 2784130
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Quick-Step го има правиот под за секој ентериер. Широки и мали парчиња. Модерни и традиционални.
Quick-Step е погоден за секоја просторија и за секого.

Производи:
- Ламинатни подови
- Дрвени подови
- Livyn подови
- Аксесоари: лајсни, подлоги, одржување

Quick-Step Livyn подовите се издржливи и практични, луксузни винилни подови со печатена површина во палета од повеќе бои. Благодарејќи на висококвалитетното синтетичко јадро, Livyn подовите се водоотпорни и ја намалуваат бучавата.

Освен тоа, тие се топли и меки на допир, а поради нивната исклучително мала дебелина може да бидат лесно поставени на врвот на постоечката подна облога.
повеќе

Постови

Quick-Step Multifunctional, the finishing profile for your floor

With the aluminium Multifunctional profile you can quickly and easily finish your new Quick-Step flo ...

WOOD & WOOD Custom Studio

Walnut coffee tables ... Quick-Step MK

WOOD & WOOD Custom Studio

Walnut wooden sink prepared for ... Quick-Step MK...Sate Keramika

Големо предсаемско намалување на ламинатните подови од лагер

Големо предсаемско намалување на ламинатните подови од лагер на Quick-Step,Pergo i Loc Floor.Цени од ...

WOOD & WOOD Custom Studio

Soon colaborating with QUICK-STEP MK

QUICK-STEP Професионална монтажа | QUICK-STEP - Македонија

За да добиете безгрижна и првокласна инсталација на вашиот нов под, изберете професионална монтажа н ...

QuickStepMK

Во Quick - Step секој може да пронајде подови за својот ентериер.Долги или кратки штици,широки или т ...

Quick Step Vinyl Heat test

Watch our video to see how well Quick-Step Balance Click - the world's most stable vinyl plank holds ...
Цена со ДДВ:620 ден.

Quick step ламинат Preciosa Impress ...

Цена со ДДВ:590 ден.

Quick step ламинат Preciosa 7mm + л ...

Цена со ДДВ:650 ден.

Quick step ламинат Illustra 8mm + л ...

Цена со ДДВ:1.250 ден.

Сет за чистење ламинатни подови


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи