Kakadu travel

Punojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kryejmë transport të udhëtarëve në vend dhe jashtë shtetit.

Kompania jonë disponon park automjetesh: Autobusë MAN-54 vende, Autobusë ISUZU - 29 vende, MARBUS - 29 vende, MERCEDES SPRINGTER 18 vende, VOLKSWAGEN t5 - 8+1 ulëse.

Automjetet me standarde të larta turistike janë të pajisura me klimë, radio, TV,vebasto, komford...
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj