Какаду травел

Работиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизирано

  • Адреса: Коце Металец 1-д-1/14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Какаду травел е компанија за организирање патнички превоз. Вршиме транспорт во Македонија и надвор од неа. Професионално и одговорно. Имаме минибуси и автобуси.

Нашата компанија располага со возен парк:
• Автобус МАН - 54 седишта
• МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР 18, 20 и 24 седишта
• Комбе VOLKSWAGEN t5 - 8+1 седишта

Возилата се високо туристички опремени со клима, радио,тв, вебасто, комфорт..
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи