Пребарувањето е оптимизирано за Струга

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Кајакарство на мирни води - клубови по градови

Велес Струга

Радиус (100км)

Кајакарство на мирни води - клубови

Дрим кајак-кану клуб


  • Адреса: Владо Малески-Тале 34
  • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кајак клуб Бабуна


  • Адреса: Ѓоре Органџиев 18-а
  • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 84 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи