Пребарувањето е оптимизирано за Гостивар

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Кајакарство на диви води - клубови по градови

Гостивар Скопје

Радиус (100км)

Кајакарство на диви води - клубови

Кораб-Трница


  • Адреса: с.Трница 1,Маврово Ростуше
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7820 км

Илинден 90


  • Адреса: Градски Парк б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи