Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Струмица

Аптаун


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 1
 • Место: Струмица

Вторник


 • Адреса: Маршал Тито 21
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

Голд


 • Адреса: ТЦ Глобал
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Госип


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Екс фаст фуд


 • Адреса: Маршал Тито 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 15:00 • Пет - Саб од 09:00 до 17:00

Ке Паса


 • Адреса: Благој Јанков-Мучето 10
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 01:00 • Пет - Саб од 08:00 до 02:00

Концепт


 • Адреса: Благој Јанков-Мучето 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Лори кар


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7985 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Маф-маф


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 20
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

ПР Кафе


 • Адреса: Јане Сандански 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

Ракија Мезе Бар


 • Адреса: 1-ви Мај 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Саб клаб


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Селект


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 01:00

ТНТ


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 7
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Мапа

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи