Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Лаунџ барови
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Струга

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Арена


 • Адреса: с.Мислешево
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Арома


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00 • Саб од 08:30 до 16:30

Барабар


 • Адреса: 15-ти Корпус 46
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

Блоку


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 9
 • Место: Струга

Бриџ Бар


 • Адреса: Гоце Делчев 41
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Ванила Скај


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00 • Саб од 09:00 до 00:00

Версус бич бар


 • Адреса: Владо Малески-Тале 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Госип


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Грифон


 • Адреса: 15-ти Корпус 38
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Д Бриџ Бар


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

Евридеј


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Женска плажа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Зи


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Зули


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Кафе ан 2005


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга

Кафе Даути


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Кафе Регата


 • Адреса: Партизанска 19
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 23:00

Лукс кафе


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 23:30

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи