Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани од а до ш
 • Лаунџ барови
 • Кафе за носење
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Брза Храна
 • Игротеки
 • Ресторани - Пабови
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Слаткарници
 • Тениски Клубови
 • Кетеринг
 • Ноќни Клубови
 • Тениски Игралишта
 • Дискотеки
 • Ресторани - Бистроа
 • Ресторани За Свадби
 • Билјард - Салони
 • Базени За Пливање
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Скопје


Ага


 • Адреса: Благоја Паровиќ 1/1
 • Место: Скопје

Аеродром Бар


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 71-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Алка комплекс


 • Адреса: с.Долно Соње
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Ало ало


 • Адреса: Љубљанска 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

Амбрела


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Амика


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ кат 1 лок.241
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Аперитиво бар


 • Адреса: Аминта III б.б. (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Аристократ Клуб


 • Адреса: Јани Лукровски 5 лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Арт картинг центар


 • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Арт кафе


 • Адреса: ГТЦ сутерен лок.426
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Асторија


 • Адреса: Мајка Тереза 17 (Водњанска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Астра Кафе


 • Адреса: 23-ти Октомври 18-а лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

АБЦ


 • Адреса: бул.Илинден 94-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Баду бар


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Бај Пас


 • Адреса: Бул.Партизански Одреди 155 лок.10,11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Бастион


 • Адреса: Аминта III б.б. (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Бас кафе


 • Адреса: Сава Ковачевиќ 4-б
 • Место: Скопје

Бекјард


 • Адреса: Димитрије Чуповски 25 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Мапа

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи