Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
 • Ресторани од а до ш
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Барум


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Битола

Бизим Кафе


 • Адреса: Новачки пат 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

Гете


 • Адреса: Широк Сокак 55
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Гулабица


 • Адреса: Прохор Пчински 2/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дрим Кафе


 • Адреса: Васко Карангелевски б.б. лам.3, лок.93
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Еспресо


 • Адреса: Васко Карангелески лам.3/66
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Игучи


 • Адреса: Широк Сокак 56 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Ин


 • Адреса: Маршал Тито 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 00:00

Инстикт


 • Адреса: Широк Сокак 44 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Интермецо


 • Адреса: Широк Сокак б.б. (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Камарите


 • Адреса: Пеце Матичевски 19 (Ленинова)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Кафе Аеро


 • Адреса: Широк Сокак 143-а (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Кафе Пауза


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7909 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Коломбијан тејст


 • Адреса: Рузвелтова 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Конект


 • Адреса: Широк Сокак 71 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Конект 2


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Маршал


 • Адреса: Широк Сокак 102
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 01:00

Мезе бар Јагода


 • Адреса: Маршал Тито 154
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Милениум Палас


 • Адреса: Широк Сокак 48 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Нефа


 • Адреса: Широк Сокак 130
 • Место: Битола

Мапа

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи