Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Ohër
 • Manastir
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafematë - aparate për kafe
 • Kafe - tregëti
 • Automate për ushqim dhe pije
 • Makina për përpunim të kafes
 • Pije alkoolike - tregti
 • Kafe - Përpunim Dhe Bluarje
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Gastronomi - Pajisje
 • Distributorë
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafematë - aparate për kafe

Kafe Roving/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Vending Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafeavtomati/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafematika


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 21-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L'angolo Di caffe/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leoimi


 • Adresa: Goce Dellçev 6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mbm Vending Prom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega vending


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikron-Kom


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10677 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpus


 • Adresa: f.Konjare e vogël fahu p.129
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10747 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pipa MMS Vending/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rondo Trejd


 • Adresa: f.Kosell
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10732 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

San Grup


 • Adresa: Karposh 3-2/12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Star Food


 • Adresa: Goce Dellçev 113-a, p.f.129
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10788 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnotim LMM


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 2-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tutto Capsule/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vending-ko


 • Adresa: Pitu Guli 25
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vendskop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vis vending


 • Adresa: Vodenska 9
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10812 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva ketering


 • Adresa: f.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10670 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 193 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 20 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 27 | | | веќе видена

Министерката за рударство и енергетика Дубравка Ѓедовиќ Хандановиќ најави дека Гасната интерконекција Србија-Бугарија за неколку дена ќе биде пуштена во пробна ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj