Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Хотели
 • Мотели
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Национални
 • Конференциски Капацитети И Услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Антика


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Атлантис


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7991 км

Дејности:

ресторани

Белви


 • Адреса: Невена Стојкова б.б., во Дом на култура
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

Бонита


 • Адреса: Благој Јанков-Мучето 54
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Голден палас Џоканов


 • Адреса: с.Сарај бр.12
 • Место: Струмица

Градска Кафана Стариот Џумбушлија


 • Адреса: Жртви На Фашизмот 15
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

Да-Го Вче


 • Адреса: Гоце Делчев б.б., Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Дејности:

ресторани

Еми


 • Адреса: Гоце Делчев 49
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км

Еми ексклузив


 • Адреса: Индустриска Зона Север б.б
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

ресторани

Илинден


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Комплекс Цареви кули


 • Адреса: Реон Чам Чифлик
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 01:00

Космополит


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Ла Вита


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица

Ла-ем


 • Адреса: Дебарска 40
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

Лебедово езеро


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7990 км

Дејности:

ресторани

Лебед-ас


 • Адреса: Маршал Тито 44, с.Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Летница


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Маредо


 • Адреса: М.Х.Јасмин 111
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

ресторани

Младост


 • Адреса: Невена Ѓорѓиева Дуња 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Дејности:

ресторани

Мапа

Во присуство на голем број стопанственици, претставници на државните институции и на дипломатскиот кор, Стопанската комора на Македонија ја одбележа деведесет ...
сите 26 | | | веќе видена

Зголемени приходи од надоместоци и провизии, одржување на приходите од нето камати на пристојно ниво без драматичен пад и драстично намалена загуба по основ ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи