Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Ресен

Галакси


 • Адреса: с.Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Дејности:

ресторани

Ѓердан


 • Адреса: Корчуланска б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7883 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

ресторани

Класик


 • Адреса: Корчуланска 39
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7883 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

Манастир


 • Адреса: с.Јанковец
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7880 км

Дејности:

ресторани

Парламент


 • Адреса: Корчуланска 54
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7883 км

Дејности:

ресторани

Пиреј


 • Адреса: Корчуланска 52-А
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7883 км

Дејности:

ресторани

Рајска градина


 • Адреса: Вилска населба-Претор
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Ресторан Ас


 • Адреса: Корчуланска 58
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7883 км

Дејности:

ресторани

Ројал Л


 • Адреса: Царев Двор б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7884 км

Стара Чешма


 • Адреса: с.Љубојно
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7903 км

Хотел Холидеј


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 243
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7881 км

Мапа

Феро Инвест го збогати своето портфолио со нова мала хидроелектрична централа која произведува струја од обновливи извори на енергија по повластена тарифа со ...
сите 15 | | | веќе видена

Во присуство на голем број стопанственици, претставници на државните институции и на дипломатскиот кор, Стопанската комора на Македонија ја одбележа деведесет ...
сите 26 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши присуствуше на потпишување на Договори за Јавно- приватно партнерство по ЕСКО модел за јавно осветлување помеѓу ...
сите 45 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи