Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани од а до ш
 • Ресторани - пицерии
 • Хотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Кавадарци

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ангропромет


 • Адреса: Индустриска 15
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км

Астрато


 • Адреса: Едвард Кардељ б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Белви


 • Адреса: Зелен Пазар
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Белисимо Браво


 • Адреса: В.С.Бато 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

Вардар


 • Адреса: Зелен пазар 10
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км

Вас Горасд


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

Вила Бела


 • Адреса: нас.Моклиште 24, с.Ваташа
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9521 км

Дванаесет другарки


 • Адреса: Страшо Пинџур 240
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9518 км
 • Работно време: Пон - Саб од 15:00 до 23:00

Ексклузив


 • Адреса: бул.Македонија б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Јавор


 • Адреса: с.Камен Дол, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Кај зарката


 • Адреса: бул.Македонија б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Кај Димче


 • Адреса: Пролетерска б.б., с.Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 12:00 до 00:00

Кај Жика


 • Адреса: Гоце Делчев б.б., Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Кино Бавча


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Кицо


 • Адреса: бул.Македонија 9-а
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 01:00

Крал Џо


 • Адреса: Никола Карев 2, с.Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9505 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Македонска куќа-кај Енацот


 • Адреса: 7-ми Септември 52
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

Мир компани


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9516 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Михајлово


 • Адреса: Кожув планина
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9542 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

Моклиште


 • Адреса: Моклишка 1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9521 км

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи