Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Дебар

Афрона


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Грамоз


 • Адреса: Вељко Влаховиќ б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км

Дејности:

ресторани

Дрилон


 • Адреса: Дебарско Езеро
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7822 км

Дејности:

ресторани

Европа


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Саб од 19:00 до 23:00

Калин хотел


 • Адреса: с.Лазарополе
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7832 км

Колоња'С


 • Адреса: 8-ми Септември б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7821 км

Дејности:

ресторани

Перла


 • Адреса: Дебарско Езеро
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7822 км

Дејности:

ресторани

Таверна Цами


 • Адреса: Шпиље б.б.
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7822 км

Дејности:

ресторани

Мапа

Феро Инвест го збогати своето портфолио со нова мала хидроелектрична централа која произведува струја од обновливи извори на енергија по повластена тарифа со ...
сите 15 | | | веќе видена

Во присуство на голем број стопанственици, претставници на државните институции и на дипломатскиот кор, Стопанската комора на Македонија ја одбележа деведесет ...
сите 26 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши присуствуше на потпишување на Договори за Јавно- приватно партнерство по ЕСКО модел за јавно осветлување помеѓу ...
сите 45 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи