Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани - пабови
 • Ресторани - брза храна
 • Ресторани
 • Лаунџ барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Клуб Малибу


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кога Каде


 • Адреса: Лазо Трпоски 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Пјаца (La Piazza)


 • Адреса: Рампо Левката 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидо


 • Адреса: Бизнис Центар лок.23
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мај Сити


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани 49-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Менхетен


 • Адреса: Караорман 1/1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меркез


 • Адреса: с.Дебреште б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10727 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мирор


 • Адреса: Кеј 1-ви Мај 33-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оникс


 • Адреса: Борка Талески 14-а
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Осумка


 • Адреса: Андон Слабејко 48
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

План Б


 • Адреса: Браќа Миладиновци 1/4
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пулс Кафе


 • Адреса: Октомвриска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ретро Бар


 • Адреса: Самоилова 4-б/6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 00:00 • Сре , Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сидро


 • Адреса: Ристе Стојаноски 22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симпл Кафе & Фуд


 • Адреса: Пере Темелкоски 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Табу


 • Адреса: Републиканска 82
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фокус


 • Адреса: Пере Тошев 2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фуад


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10730 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чао


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани 54
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шар


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи