Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Слаткарници
 • Лаунџ барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Куманово

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Биона 2020


 • Адреса: ЈНА 30
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блок


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 45/4
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бруклин бар и кичен-Brooklyn Bar&Kitchen


 • Адреса: Народна Револуција б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вест Сајд


 • Адреса: Гоце Делчев 56/31
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден Кафе 2023


 • Адреса: 11-ти Октомври 28
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емона


 • Адреса: Димитрије Туцовиќ б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зен


 • Адреса: Пиринска Македонија 32/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Народна Револуција б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Министерство


 • Адреса: Илинденска 35
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нова Галерија


 • Адреса: Плоштад Нова Југославија б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Паварсиа


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реклама


 • Адреса: Маршал Тито 27
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рокка Кафе


 • Адреса: Гоце Делчев 5/2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свинга Бар


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 31
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сидарта


 • Адреса: Гоце Делчев 56
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Снејго


 • Адреса: 11-ти Октомври 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 00:00 • Саб од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ултра


 • Адреса: Гоце Делчев 2-а
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фолие


 • Адреса: Гоце Делчев 1/1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франш


 • Адреса: Народна Револуција 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 59 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи