Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани - пицерии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафе-барови и кафе-клубови во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Барум


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бизим Кафе


 • Адреса: Новачки пат 16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Везилка


 • Адреса: бул.1-ви Мај 161
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гете


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 55
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуд тајм


 • Адреса: бул.1-ви Мај 202/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гулабица


 • Адреса: Прохор Пчински 2/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диадем


 • Адреса: с.Крклино (БП Пелагонија Петрол)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дрим Кафе


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.лам.3 лок.93
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еспресо


 • Адреса: Васко Карангелески лам.3/66
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зрно Кафе


 • Адреса: Марјан Божиновски (Далматинска) 80
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игучи


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 56
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин


 • Адреса: Маршал Тито 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инстикт


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 44
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интермецо


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ИОКС Кафе


 • Адреса: Солунска 179
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кај Сашо


 • Адреса: Славко Лумбарко 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камарите


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 19
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Аеро


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 143-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Пауза


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Централ


 • Адреса: Добривоје Радосављевиќ 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Комерцијална банка извести за важна ценовно чувствителна информацвија која се однесува на нивното работење. Имено, Народна банка на Македонија издала ...
сите 18 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 48 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 21 | | | веќе видена

Турција ја престигна Германија и стана најголемиот европски производител на енергија на јаглен во првите четири месеци од 2024 година, покажуваат податоците на ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи