Кадоро Отто


  • Адреса: Јоаким Осоговски (Маршал Тито) 7
  • Место: Крива Паланка

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
сите 119 | | | веќе видена

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи