ЈУПП

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Балканска 12
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7543 км
  • Локација: во близина на хотел Илинден

  • Телефон 2: 071 239716
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
    Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392907347_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ЈУПП e компанија која нуди материјали и опрема за внатрешно уредување:

• Материјали за изведба на спуштени плафони Армстронг
• Абриб
• Машинско малтерисување
• 3D Панели
• Декоративни тапети
• Стиропорни лајсни Bovelacci
• Декоративни внатрешни бои
• Компјутерско нијансирање на бои
• Брави, рачки, корнизи
• Средства за спречување на мувла и собирачи на влага

Се за термо фасади:
• Изолација
• Стиропор
• Лепила

• Гипс картон профили, лајсни и држачи
• Бои и лакови за внатрешна и надворешна изработка
• Декоративни лепила и малтери
• Фуга и силикони
• Водовод и канализација

• Електричен алат
• Електрика
• Ламинатни подови
• Санитарија
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи