Јунити хостел

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиФен во соба

 • Адреса: бул.Илинден 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
Дејности:

хостели

  Мапа

  Airbnb објави дека се подготвува да излезе на берза во текот на следната година. Компанијата е лансирана во 2008 година, а до денес прерасна во корпорација ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи