Јордан СИС


  • Адреса: Климент Охридски 11
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: на влезот на Струмица, стариот пат накај Скопје

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 14:30
    Саб од 08:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Аналитичарите на „Голдман Сакс“ проценуваат дека цената на бакарот наскоро би можела да „застане на линија“ на досегашните рекордни нивоа. Причината за тоа е ...
сите 14 | | | веќе видена

Агенцијата за управување со одземен имот конфискувала подвижен и недвижен имот во вредност од 532.114.872 денари според годишниот извештај кој го добивме, а се ...
сите 4 | | | веќе видена

За првпат 16 врвни бизнисмени од земјите на Западен Балкан, врз основа на мерливи критериуми, ќе го следат напредокот на економските реформи во регионот и ќе ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи