Јонас-Јона`С


  • Адреса: Трст 7
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈10685 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649857483_03.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија


Познати сме по висококвалитетните услуги кои ги нудиме во делот на перење на алишта со хемикалии,перење на кебиња, машинско перење на теписи, перење и пеглање на завеси и чаршави.

Можете да не посетите на нашите две локации:
-Општина Кисела Вода ( Расадник )- УЛ. Сава Ковачевиќ 49В Ламела 12- Скопје
-УЛ. Трст Бр.7 -Куманово
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи