Joki

ParkingAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Rr.36 nr.2-a Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7434 км
  • Lokacioni: Lagija Ilinden

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

JOKI është kompani që merret me tregti me shumicë dhe pakicë me pajise për ngrohje qendrore, energji diellore, pajisje hidraulike dhe klimatizim.

Produkte:
• KALDAJA
• KAMINE
• RADIATORË
•DJEGËS PELETASH
• KOLEKTORË DIELLOR
• GRUPE POMPASH
• FITINGJE
• VALVULA
• TERMOSTATE
• NGROHJE DYSHEMESH
• POMPA QARKULLUESE
• POMPA PËR FURNIZIM ME UJË DHE UJËRA TË ZEZA
• ZGJERIME
• PAJISJE TË TJERA

JOKI ekziston që nga viti 1999, Stafi ynë është i përbërë nga kuadro të rinj dhe të arsimuar që vazhdimisht i pasurojnë njohuritë e tyre duke ndjekur të gjitha arritjet dhe risitë botërore në fushën e ngrohjes, ftohjes dhe energjisë diellore, me qëllim që t’u përgjigjemi kërkesave tuaja dhe të sigurojmë shërbim më të mirë!

JOKI disponon me pajisje në dispozicion për të gjithë produktet me të cilat garanton shpejtësi në dërgesë dhe punë.
më shumë
33%save
Retail Price - VAT Included:2.390 MKD1.599 MKD

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА, КОНВЕКТОР,

14%save
Retail Price - VAT Included:48.898 MKD41.930 MKD

КОТЕЛ НА ДРВА, КОТЕЛ НА ЦВРСТО ГОРИ ...

5%save
Retail Price - VAT Included:83.200 MKD79.040 MKD

Котел на пелети

5%save
Retail Price - VAT Included:78.000 MKD74.100 MKD

Камин на пелети Ifyil Truva

5%save
Retail Price - VAT Included:77.200 MKD73.340 MKD

Камин на пелети Lydia 25kw

5%save
Retail Price - VAT Included:76.135 MKD72.328 MKD

Сончеви колектори со вакуумски цевк ...

5%save
Retail Price - VAT Included:53.100 MKD50.445 MKD

КАМИН НА ДРВА

Retail Price - VAT Included:82.047 MKD

Соларен сет 500L

Retail Price - VAT Included:62.232 MKD

Соларен сет 300L

Retail Price - VAT Included:50.935 MKD

Соларен сет 200L

Retail Price - VAT Included:38.065 MKD

Соларен сет 150L

Retail Price - VAT Included:41.810 MKD

Термосифонски соларен систем 160L

Retail Price - VAT Included:52.190 MKD

Термосифонски соларен систем 200L

Retail Price - VAT Included:46.050 MKD

Термосифонски соларен систем 160L

Retail Price - VAT Included:39.910 MKD

Термосифонски соларен систем 120L

Retail Price - VAT Included:24.140 MKD

Инвертер клима уред 3.5 kw


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj