Joki

ParkingAir-kondicionerDërgesë

 • Adresa: Rr.36 nr.2-a Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Lokacioni: Lagija Ilinden

 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
33%save
Retail Price - VAT Included:2.390 MKD1.599 MKD

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА, КОНВЕКТОР,

14%save
Retail Price - VAT Included:48.898 MKD41.930 MKD

КОТЕЛ НА ДРВА, КОТЕЛ НА ЦВРСТО ГОРИ ...

5%save
Retail Price - VAT Included:83.200 MKD79.040 MKD

Котел на пелети

5%save
Retail Price - VAT Included:78.000 MKD74.100 MKD

Камин на пелети Ifyil Truva

5%save
Retail Price - VAT Included:77.200 MKD73.340 MKD

Камин на пелети Lydia 25kw

5%save
Retail Price - VAT Included:76.135 MKD72.328 MKD

Сончеви колектори со вакуумски цевк ...

5%save
Retail Price - VAT Included:53.100 MKD50.445 MKD

КАМИН НА ДРВА

Retail Price - VAT Included:82.047 MKD

Соларен сет 500L

Retail Price - VAT Included:62.232 MKD

Соларен сет 300L

Retail Price - VAT Included:50.935 MKD

Соларен сет 200L

Retail Price - VAT Included:38.065 MKD

Соларен сет 150L

Retail Price - VAT Included:41.810 MKD

Термосифонски соларен систем 160L

Retail Price - VAT Included:52.190 MKD

Термосифонски соларен систем 200L

Retail Price - VAT Included:46.050 MKD

Термосифонски соларен систем 160L

Retail Price - VAT Included:39.910 MKD

Термосифонски соларен систем 120L

Retail Price - VAT Included:24.140 MKD

Инвертер клима уред 3.5 kw


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Energija saloni shitës 2


 • Adresa: ul.2 br.51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Energija është distributorë dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje TOSHIBA - Japoni dhe CARRIER-SHBA.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup


 • Adresa: Rr.164 nr.46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

ICS Grup është edhe diler dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje DAIKIN-Japoni, si dhe të prodhuesve me renome botërore në vijim: SABIANA – Itali, CLINT, DYNAIR – Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Pakson


 • Adresa: Zagrebska 28-v lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

PAKSON është partner dhe Ekspert i Home Comfort për Maqedoninë e markës kryesore në botë - prodhuesi japonez i pajisjeve HVAC, DAIKIN. Kompania inxhinierike e specializuar në projektimin dhe ndërtimin e sistemeve të ngrohjes, ftohjes, ajrit të kondicionuar dhe ventilimit, si dhe mirëmbajtjen dhe servisimin e rregullt të sistemeve HVAC.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w=300&h=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

Голем број на компании не останаа имуни на корона вирусот и најавија банкрот. Очекувањата беа такви, и за жал сеуште не доаѓаат позитивни сигнали за брзо ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj