Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Jewelers (jewellery)
 • Filigree jewelry
 • Clocks & watches
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
 • Fashion accessories
 • Goldsmiths
 • Souvenires
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Jewelers (jewellery) in Ohrid

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Adorabela


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 76
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Dolenc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi Maris 2021/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bizim indji


 • Address : Car Samoil 10
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bohemija Swarovski


 • Address : Andon Dukov 17
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzeki


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 71
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kame prom


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 104
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keke jewelry/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leveski Biser


 • Address : Klimentov Univerzitet 2
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My Time-Ohrid


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 86
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls Bellusso/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : bul.Turistichka 32-1/7
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : Kosta Abrash
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid pearls from family Risteski


 • Address : Sv.Naum
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10751 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski Biser Talevi


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 60
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 23:00

Break: Mon-Sat 16-18h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Car Samoil 20
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filevi


 • Address : Ilindenska 40
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filievi


 • Address : Kosta Abrash 13
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palladium mvs


 • Address : 7-mi Noemvri 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima Donna


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 29
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Со евтини понуди во последен момент, домашните агенции се обидуваат да спасат барем дел од туристичката претсезона, која почнува овој продолжен викенд. ...
сите 2 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 46 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel