Јени Мармарис

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Славеј планина 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Локација: кај пластичарите

 • Телефон 2: 02 3216355
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00
  Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
10%заштеда
Цена со ДДВ:80.000 ден.72.000 ден.

Гарден сет 3+1

9%заштеда
Цена со ДДВ:32.000 ден.28.900 ден.

Трпезариска маса 6+1

9%заштеда
Цена со ДДВ:55.000 ден.50.000 ден.

Гарден сет 3+1

8%заштеда
Цена со ДДВ:36.000 ден.33.000 ден.

Гарден сет 3+1

6%заштеда
Цена со ДДВ:15.000 ден.14.000 ден.

Гарден сет 2+1

4%заштеда
Цена со ДДВ:31.000 ден.29.500 ден.

Гарден сет 4+1

Цена со ДДВ:150.000 ден.

Трпезариска маса 6+1


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Хоме Цонцепт (Home Concept)


 • Адреса: Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

Мериан Ас


 • Адреса: Никола Русински 3-б лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Мериан Ас е единствена компанија во Македонија која со своето сопствено производство и две децении постоење ги опремува основните, средните училишта, факултетите, градинките, канцелариите со комплетна опрема и мебел.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Бланима


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615457892_82.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

Идеал фурнитуре


 • Адреса: с.Здуње
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7401 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Дизајнираме и создаваме по нарачка.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629975356_61.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Време зa читање: 3 минути Стопанската комора на Северна Македонија и УСАИД, во рамките на соработката која трае подолг период, на полето на економските ...
сите 57 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии Џевдет Хајредини го поздравува барањето за измени на Законот за банки иако остава простор за сомнеж дека истото ќе се ...
сите 46 | | | веќе видена

Македонија е земја која од сопствено производство задоволува помалку од половина од потрошувачката на електрична енергија. Секоја година се вложуваат многу ...
сите 31 | | | веќе видена

Германските потрошувачи очекуваат зголемување на цените и во наредните месеци.Речиси сите трговци на мало со храна и луксузни стоки планираат да ги зголемат ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи