Јелак


 • Адреса: К.Ј.Питу 49
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км
  Мапа

  Меѓународниот Монетарен Фонд излезе со соопштение во врска со извршената мисија и разговори за економската состојба во Македонија. Анализирани се повеќе ...
  сите 245 | | | веќе видена

  Владата е задоволна од оценките на Мисијата на Меѓународниот монетарен фонд што беа објавени денеска во завршната изјава. Министерката за финансии Нина ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Според бившиот министер за развој и за финансии двете влади на ВМРО-ДПМНЕ и член на извршниот комитет на оваа партија, професорот Трајко Славески, во интервју ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи