Јед холдинг

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈10661 км
  • Локација: Во излез на Тетово, накај Гостивар

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1551187787_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Природна минерална вода која доаѓа од планините во Албанија со 250-годишен природен резерват на вода наречен "Uji ftohtë Tepelene".

Висок квалитет на бренд кој нуди олигоминерална вода, со неколку растворени минерали. Се препорачува како исхрана, со ниска содржина на натриум. Се продава во Италија, Грција, Косово, САД, Англија и сега во Македонија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи