Јануш-превоз


  • Адреса: Никола Карев 9
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7892 км
  • Локација: над ОУ Васил Главинов

  • Телефон 2: 070 333252
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711961348_2.png?t=true&w=300&h=300


Меѓународна шпедиција, транспорт и складирање. Царинење, организација на транспорт по копнен, воздушен и морски пат, примање и испраќање на стоки, складирање и дистрибуција и справување со сите дополнителни задачи.

Услуги:

Шпедиција
Доверете ни да се справиме со вашите потреби за шпедиција со прецизност и грижа. Без разлика дали тоа е локално, регионално или национално, ние имаме експертиза и ресурси за да ги доведеме вашите стоки таму каде што треба да бидат, навреме, секој пат.

Услуги за транспорт на камиони
Нашата флота од модерни камиони и искусни возачи гарантираат сигурна и брза испорака на вашиот товар. Од полн камион до пратки помали од камиони, имаме можност да ги исполниме сите ваши барања за транспорт.

Управување со логистика
Поедноставете го вашиот синџир на снабдување со нашите сеопфатни услуги за управување со логистика. Од контрола на залихи до оптимизација на маршрутата, ние го рационализираме секој аспект од вашиот транспортен процес, заштедувајќи ви време и пари.

Решенија за складирање
Искористете ги предностите на нашите безбедни складишта кои се стратешки лоцирани за удобен пристап. Со најсовремена технологија и строги безбедносни мерки, вашиот инвентар е во добри раце, подготвен за дистрибуција кога и да ви треба.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи