Јанаки комерц

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернет

  • Адреса: Мито Хаџивасилев 42
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: под гимназија

  • Телефон 2: 070 376602
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646295433_94.png?t=true&w=300&h=300


Основана во 1990 година, кога понудата и побарувачката во областа на резервните делови беше на минимално ниво кога подемот на модернизацијата на авто пазарот на светско ниво завзема голем замав, бевме меѓу првите кои што можеа да го задоволат купувачот.
Од мала локална продавица со проширување на дејноста во сервис за продажба и сервисирање на second hand трактори и задоволни со 100000 корисници станавме шампиони за земјоделска механизација и резервни делови за истата.

Во нашата програма, со тек на времето развивме соработка за увоз со познати Европски брендви брендови со 5 * квалитет и врз основа на тоа да имаме покритие врз целокупниот пазар во Р.Македонија. Изминатите дваесетина години, не научија да бидеме најдобри во полето на нашата дејност а истовремено да го почитуваме и мислењето на клиентот во преден план
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи