Јагода-Бренд


  • Адреса: бул.Јане Сандански 45
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: кај Капитол во зелените згради

  • Телефон 2: 075 202971
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00Мапа

Македонските граѓани не се интересираат за тоа како општините ги трошат нивните пари, ама важно им е што прави градоначалникот. Исто така не се задоволни од ...
сите 29 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 34 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи