Изградба


  • Адреса: Никола Карев 20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Нова Железничка станица

  • Факс: 02 2465467
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Корона кризата ќе удри по сиромашните. Затворените капацитети, намалениот обем на работа и растот на отпуштањата, ќе го зголемат бројот на лица кои едвај ...
сите 76 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи