Иван


 • Адреса: Гоце Делчев 7
 • Место: Куманово
 • Локација: Уред
Дејности:

видовити луѓе  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Зголемувањето на прагот за задолжителна регистрација за ДДВ од сегашните два милиони денари на три милиони денари за дел од даночниците е неприфатлив предлог. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи