Историски музеј-Илинденско Востание


  • Адреса: Таќа Бербер 44-а
  • Место: Крушево
  • Оддалеченст: ≈7880 км
  • Локација: Кај горното оснновно училиште
Дејности:

музеи


  • Телефон 2: 070 356621
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 16:30Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи