Иси Глас

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550 бр.11 Индустриска Зона Визбегово
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: позади Волво

  • Телефон 2: 078 448972
  • Факс: 02 2602263
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Иси Глас е компанија која се занимава со производство и завршни работи во градежништвото. Нашта компанија безрезервно ги решава работите кои се поврзани со било какви стакла во градежништвото и се наоѓа секогаш на услуга за потребите на клиентите.

Производи и услуги:
• Разни видови на нискоемисиони стакла (К-стакла)
• Стаклени фасади
• Обработка на стакло (брусење, фазета, неправилна форма, пескарење, калење)
• Изработка на стаклени туш кабини, стаклени огради, настрешници и маси
• Алуминиумски дограми (портали)
• НАЈЕФТИНИ ПВЦ прозори и врати (Германски профил, Германски оков и Германско стакло)
• ПВЦ и Алуминиумски ролетни
• Венецијанер завеси
• Вариолајт завеси
• Автоматско кроење на алкобонд и негова монтажа (во сите бои)


повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи