ИСБН Агенција на Република Северна Македонија


  • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Народна и Универзитетска библиотека Св.Климент Охридски

  • Факс: 02 3226846
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30
    Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 108 | | | веќе видена

Од Организацијата на потрошувачи на Македонија апелираат да се носат нови мерки по нови механизми за заштита на потрошувачите поради растот на цените.-Цените ...
сите 28 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи