Ирски Паб Даблин


  • Адреса: Кеј Македонија 45 (Кеј Маршал Тито)
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7439 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 01:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Атва Кичен бар


  • Адреса: Магистрален пат Кичево-Охрид
  • Место: Кичево

Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

Ултра Кафе


  • Адреса: Илинденска 111
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

Ултра Кафе, искуство и кафе кое не се заборава.

Мапа

Колку силно коронавирусот ќе удри врз домашната економија, засега никој не сака да прогнозира. Дел од бизнисот, особено туристичката дејност, веќе почна да ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи