Ирски Паб Д Харп


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 15
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703766936_67.jpg?t=true&w=300&h=300


  Откријте допир на луксуз во комбинација со гламурозен поглед во нашиот единствен ирски паб сместен покрај реката Дрим. The Harp ве поканува да го искусите совршениот спој на уникатните ирски ентериери, прекрасното опкружување и весела услуга што ја поставува сцената за незаборавно време.

  Препуштете ѝ се на суштината на Ирска додека влегувате во нашиот паб, каде што секој детал ја отсликува богатата ирска култура. Нашите внимателно изработени ентериери ве транспортираат до срцето на Ирска, создавајќи топла и привлечна атмосфера која е совршена за секоја пригода.

  Но, тоа не е сè - нашето опширно мени може да се пофали со различни вкусни јадења, а нашите шанкери се подготвени да ви ги послужат најдобрите маргарити во градот. Почестете ги вашите пупки за вкус со уникатен спој на вкусови, надополнети со живописната убавина на реката веднаш пред нашите врати.

  И за оние кои бараат автентично ирско искуство, не пропуштајте ја шансата да уживате во иконскиот Гинис. Во The Harp, ние се гордееме што ви нудиме вкус на Ирска како ниедна друга.

  Придружете ни се на незаборавно патување каде луксузот се среќава со традицијата, а секој момент е прослава. The Harp Irish Pub – каде што извонредното станува секојдневие.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи