ИОР-Здружение за заштита на културни вредности


  • Адреса: ГТЦ б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Факс: 044 336929

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 100 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи