Inteko


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: кај млечен


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622445586_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Inteko Ivan SHPKNJ eksport-import- Shkup është firmë private ku punojnë profesionistë, të cilët përvojën e tyre shumëvjeçare dhe edukimin e kanë fituar në vend dhe jashtë. Firma ka të punësuar permanentë, inxhinierë makinerie, ekonomistë, jurist, projektues dhe personel me kualifikim të lartë në fushën e ndërtimtarisë, pertolkimi dhe bashkëpunon me një numër të madhe bashkëpunëtorësh të brendshëm dhe të jashtë permanent. Ky ekip është i përgatitur të p[përballet me çdo sfidë për kënaqësinë e investuesve.

Inteko Ivan SHPKNJ eksport-import - Shkup është firmë inxhinierie që ofron:

- projektim dhe implementim të objekteve të banimit,
- projektim dhe implementim të sistemeve për ftohje, ngrohje dhe ventilim ,
- projektim dhe implementim të pompave të benzinës dhe gazit,
- shitje, montim dhe servisim të nënstacioneve të gjeneratorëve, projektim dhe implementim të terreneve sportive,
- shitje të pajisjeve sportive

Inteko Ivan SHPKNJ eksport-import - Shkup është shpërndarës Ii brendve të njohura botërore me renome:

Tokheim - Gjermani
Rosenberg - Gjermani
FAS - Gjermani
ALFONSHAR - Gjermani
ATLAS - Itali
CLIVET - Itali
FIPIS - Slloveni
Babolat - Francë
ERREA - Itali
Kasali - Itali
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj