Интеко


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај млечен


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622445586_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нудиме сеопфатна изработка, реконструкција, адаптација, опремување на спортски објекти и подлоги.
Исто така се занимаваме со продажба на спортска опрема.

Ние сме дистрибутери на светските брендови Babolat-Франција и Errea-Италија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи