Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Белград
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Институти
 • Факултети
 • Болници
 • Консалтинг
 • Трансфузиологија
 • Клиники И Клинички Центри
 • Академии
 • Геолошки Истражувања
 • Проектирање (Проектантски Бироа)
 • Инженеринг
 • Лаборатории
 • Генетика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Институти

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Институт за медицински истражувања на Србија


 • Адреса: бул.ЈНА 12
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за менаџмент и знаење-ИМЗ


 • Адреса: бул.Јане Сандански 3-2/13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

институти, обуки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за национална историја


 • Адреса: Григор Прличев 3, п.фах 591
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за општествени и хуманистички науки (ИОХН-С)


 • Адреса: 20-ти Октомври 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за патологија


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за патофизиологија и нуклеарна медицина


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за современи композити и роботика


 • Адреса: Крушевски пат б.б.
 • Место: Прилеп

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за социолошки и политичко-правни истражувања


 • Адреса: бул.Партизански Одреди б.б., п.фах 435
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за стандардизација


 • Адреса: Јуриј Гагарин 15 кат 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за сточарство


 • Адреса: бул.Илинден 92-a
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за трансфузиска медицина


 • Адреса: Самоборска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за тутун


 • Адреса: Кичевска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7898 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Биохемија-Медицински факултет


 • Адреса: 50-та Дивизија 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Имунобиологија и Хумана генетика


 • Адреса: 50-та Дивизија 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Микробиологија и паразитологија


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Одбранбени и Мировни студии


 • Адреса: Дрезденска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Старословенска култура


 • Адреса: Кичевско Џаде б.б.
 • Место: Прилеп

Дејности:

институти

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за Судска медицина


 • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 4 минути Управата за јавни приходи редовно ја објавува листата на должници. Последната објавена е за долгови доспеани до 30.09.2021 и ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи