Институт за македонски јазик Крсте Петков Мисирков


  • Адреса: Григор Прличев 5, п.фах 434
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Кај МТВ Телевизија
Дејности:

институти


  • Телефон 2: 02 3222225
  • Факс: 02 3222225
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 4 минути Управата за јавни приходи редовно ја објавува листата на должници. Последната објавена е за долгови доспеани до 30.09.2021 и ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи