Инстинкт


 • Адреса: Јоска Јорданоски 14
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Локација: спроти старата Општина


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделата

  Марти спорт


  • Адреса: ТЦ Буњаковец 37, приземје лок.23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

  Марти-спорт е продавница за риболовна опрема, која е главен застапник на Daiwa, Cormoran и Colmic низ цела Р.Македонија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582809068_55.png?t=true&w=300&h=300

  Хаџиски


  • Адреса: Доктор Рибар 34
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км

  Тргување со опрема и храна за домашни миленици и риболовен прибор на големо и мало

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1633437428_21.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  Пет Шоп - Пет Центар


  • Адреса: Илирија 14/1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636727418_8.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  Макси Пет Шоп


  • Адреса: бул.Киро Глигоров (Војводина) 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00 • Нед од 10:00 до 16:00

  Најдоброто за вашите миленици и риболов на едно место

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634648069_82.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Преку реструктуирање на буџетот ќе се направи простор и за евентуални мерки кои ќе помогнат во надминување на кризата. Секаде каде што може, ќе се крати со ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Општините се соочуваат со големи загуби на вода за пиење, па така во Македонија процентот на неприходувана вода во 2021 година изнесувал над 60 отсто, во ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Минатата недела и викендов криптовалутите крахираа, а некои практично достигнаа цена која што е нула и во едни такви околности во Белград се одржа европска ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Бројот на банки можеби се намали, ама тоа не важи и за банкарските профити. Напротив, тие не престануваат да растат од квартал во квартал, од година во година. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи