ИнОне


  • Адреса: Бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

InOne е комплетно решение кое обединува дигитални маркетинг услуги неопходни за современо работење и продажба. Ви овозможува поуспешно онлајн претставување и промоција, конверзија од посетители во клиенти, и поголема продажба и продуктивност.

InOne е клауд софтвер со кој самите организирате онлајн маркетинг, добивате повеќе нови купувачи, ги задржувате постојните и ги поттикнувате на повторно купување.

Веб страна со респонсивен дизајн

Прилагодена за сите уреди (десктоп, таблет и мобилни телефони) и оптимизирана за водечките интернет пребарувачи (Google, Bing, итн.).

Претставете го вашиот бизнис, производи и услуги кон голем пазар - 76% од населението во Македонија користи интернет и социјални медиуми, а 58% од нив, смарт телефони.

Промоција преку социјални медиуми

Содржината на вашата веб страна е интегрирана со вашиот профил на социјални медиуми – Facebook (услов е да имате 2.000 фанови) и Twitter.

Содржините на сите ваши дигитални медиуми се менаџираат и уредуваат од едно место.

Систем за онлајн маркетинг и продажба

За стекнување на нови купувачи и зголемена продажба.

Организирајте ги рекламните кампањи и продажни акции со директен email маркетинг и социјалните медиуми. Доставете ги вашите понуди до клиентите и добијте ги нарачките и резервациите онлајн.

CRM (Customer Relationship Management) Систем

Задржете ги постоечките клиенти и поттикнете ги на повторно купување.

Добијте систем за систематизирање, сегментирање и анализа на вашите клиенти- CRM (Customer Relationship Management). Комуницирајте континуирано со клинетите преку промоција на посебни понуди за одделни сегменти или посебни поволности за лојалност (попусти, награди и сл.).
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи