Информа Сигнал


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7900 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


40%заштеда
Цена со ДДВ:4.105 ден.2.463 ден.

Вертикална бариера


Видете ги нашите производи на
Мапа

Комората на трговски друштва за геодетски работи реагира против Агенцијата за Катастар, која по цели 10 години конечно извади нов Тарифник за нивните услуги, ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Вкупните депозити во јануари забележале годишен раст од 10, а кредитната поддршка 5,7 проценти. И во двата случаи поизразена е ...
сите 12 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски денеска е во работна посета на Ресен каде што оствари состанок ...
сите 57 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи